Stavební firma Zdeněk Tomek
Česky Deutsch 
Kvalita, Flexibilita, Tradice

Realizace staveb

Realizace staveb, zejména dodávka "na klíč" - jako generální dodavatel, je pro firmu Tomek hlavním předmětem podnikání. Naší snahou bylo vždy provést řemeslo v dohodnutém termínu a vysoké kvalitě.

Majitel firmy

Ing. Zdeněk Tomek, autorizovaný inženýr v oboru Pozemní stavby, nejen rozhoduje o chodu firmy, ale aktivně se účastní řízení všech staveb a projekčních zakázek. Snad právě proto se firma těší dobré pověsti a ekonomickému zdraví. Ing. Zdeněk Tomek je členem Disciplinárního senátu Stavovského soudu ČKAIT.

Snahou firmy Tomek je, aby vedoucí projektu byli po dobu realizace co nejčastěji přítomni na stavbě, často jako vedoucí stavby.

tomekzdenek

Stavbyvedoucí

Silnou stránkou firmy Tomek jsou zkušení vedoucí staveb s mnohaletými zkušenostmi a  vzděláním v oboru Pozemních staveb. Pan Vlastimil Petr je v oboru Pozemních staveb autorizovaným technikem.

stavb2

Výběr z referencí:

Wanzl III. etapa - výstavba Wanzl III. etapa - výstavba

III. etapa výstavby. Rozšíření areálu o výstavbu dvoulodní haly.  Více zde »

Novostavba sídla firmy Kovolaser v Olomouci Novostavba sídla firmy Kovolaser v Olomouci

Novostavba jednopodlažní výrobní haly pro lehkou průmyslovou výrobu se zděnou dvoupodlažní administrativní přístavbou. Hlavní objekty jsou doplněny inženýrskými sítěmi a jejich přípojkami a obslužnou komunikací.  Více zde »

Centrála firmy Kondor (rok 2008) Centrála firmy Kondor (rok 2008)

Centrála firmy Kondor zahrnuje 3 haly o rozponu 30 m a délce 102 m a halu armovny o rozponu 30 m a délce 90 m. Haly jsou opláštěny polyuretanovými panely. Prosvětlení je zajištěno hřebenovými světlíky a okny.  Více zde »

Makovec Prostějov Makovec Prostějov

Rekonstrukce a rozšíření areálu  Více zde »

Severní tribuna Androva stadionu Olomouc Severní tribuna Androva stadionu Olomouc

Novostavba hlediště fotbalového stadionu s obchodním centrem a dalšími administrativními prostory. Konstrukční systém : vyzdívaný železobetonový skelet.  Více zde »

Zobrazit více referencí:

Copyright © 2009 - Stavební firma Tomek  |   Mapa webu  |   Kamenictví  |   Průmyslové stavby Zajímavé odkazy  |   Tvorba www stránek © 2017 Winternet